Zabiegi terapeutyczne
 
 
refleksologia
 
to całkowicie bezpieczna i skuteczna naturalna metoda leczenia. Polega na uciskaniu punktów, znajdujących się na stopach, dłoniach i innych częściach ciała. Każdemu z tych miejsc odpowiada określony narząd lub część ciała.
 
Każda dolegliwość powoduje pojawienie się nadwrażliwości refleksów, co stanowi ważną informację o ogólnej kondycji organizmu. Poprzez pracę na odpowiednich refleksach poprawiamy krążenie krwi, a w związku z tym transport tlenu i substancji odżywczych, usuwanie toksyn oraz blokad energii. Zabiegi refleksologii inicjują mechanizmy samoregulacji, samoregeneracji i samoleczenia.
 
refleksologia twarzy
 
 
 
to zabieg wyciszający emocje i problemy psychofizyczne. Polega na uciskaniu określonych stref twarzy, stymulacji punktów akupunkturowych oraz punktów nerwowo-naczyniowych. Dodatkowo pojędrnia skórę twarzy poprzez dokrwienie miejsc zwiotczałych i postarzałych, odżywienie i detoksykację tkanek.
 
 
 
terapia czaszkowo-krzyżowa
 
 
 
to naturalna metoda lecznicza nazywana również osteopatią kranialną, polegająca na delikatnej manipulacji i uciskaniu w obrębie: czaszki, klatki piersiowej, przepony, kości krzyżowej i miednicy, w celu rozluźnienia struktur łącznotkankowych, których napięcie może przysporzyć wiele kłopotów zdrowotnych. Dzięki temu układy oddechowy, nerwowy i krążenia zaczynają funkcjonować bez zarzutu, powracają naturalne, uzdrawiające siły organizmu.
 

 
 

 
 
 © 2013. Gabinet Refleksologii i Masażu.   Wszystkie prawa zastrzeżone.  Stworzono w vickcreator.com